Müşteri Deneyimi Yazılımı

Çok Kanallı

Spechy ile gerçek zamanlı çok kanallı iletişim müşterilerinize asla unutmayacakları hatırlanmaya değer bir müşteri deneyimi yaşatın. Her müşteri ile ilgilenerek memnun ve mutlu müşteriler edinin.

 

Sosyal Medya Bildirimleri

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarınadan gelen bildirimleri yönetin. Facebook, Twitter, Instagram, Viber, Telegram, Google Plus, Linkedin, Bip ve diğer uygulamaları da yönetin ve müşterilerinizi memnun edin.  

Canlı Destek

Müşterilerinize gerçek bir mağazadaymış gibi anında iletişim kurun. Gelen sohbet taleplerini Web, Mobil Web ve Mobil uygulamanızdan yönetin. 

Görüntülü Görüşme

Web, Mobil Web ve Mobil uygulamanızdan müşterileriniz ile görüntülü görüşün ve onların destek taleplerine yüz yüze cevap verin. 

Kiosk

Mağazalarda veya Şubelerinizde self servis olarak hizmet vererek müşterileriniz görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Şikayetleri ve Talepleri Merkezileştirerek çağrı merkezinizden karşılayın. 

E-Mail Yönetimi

Şirketinize gelen mailleri belirlediğiniz kurallar çerçevesinde müşteri temsilcileriniz ile buluşturun. Tüm mail trafiğinizi raporlar ve bu kanaldan gelen bildirimleri gerçek zamanlı yönetin.  

Telefon

Yeni nesil telefon santral özelliklerini tümleşik olarak alabilir ve müşterilerinizden gelen çağrıları ister IVR ister TTS gibi teknolojileri kullanarak yönetin. 

Tüm İletişimi Tek Bir Platformdan Yönetin

Telefon, Canlı Destek, Video, Sosyal Medya, E-Mail ve diğer

İşletmenizin Büyüklüğü ile İlgilenmiyoruz

İşletmenizin boyutu ne olursa olsun. Spechy ile akıllı, güçlü ve son derece güvenilir bir iletişim merkezi platformuna sahip olun ve müşterilerinize eşsiz müşteri deneyimi yaşatın.

Tek Platform

Tüm iletişim kanallarını web tabanlı tek bir arayüzde yönetmeyi kapsar. Tüm raporlamalar ve kontrolleri tek bir arayüz üzerinden yönetin ve maliyetlerinizi düşürün. Tüm iletişim Kanalları Performansını ölçerek verimliliği artırın.

Daha Fazlasını Keşfedin

Gerçek Bulut

Yeni lokasyonlar, temsilciler veya müşteriler sebebi her ne olursa olsun gerçek bulut özelliği ile Spechy maliyetlerinizi daha rahat yönetmenize yardımcı olur. Kullandığın kadar ödeme modeli, donanım veya başlangıç yatırımı olmadan hemen başlayın. 

Daha Fazlasını Keşfedin

Entegrasyon

Dünyanın önde gelen CRM, ERP, Santral, Servis Destek Yazılımları ile entegre olur ve onları çok kanallı iletişim mimarisi ile tanıştırır. Gelişmiş entegrasyon yetenekleri ile kendi geliştirdiğiniz özel yazılımlara da kısa sürede entegre olmanın gücünü elinizde tutun. 

Daha Fazlasını Keşfedin

 

Daha Fazlası için Bizimle İletişime Geçin

Çobançeşme Mah. Kımız sok. İnanoğlu İş Merkezi No:16 Yanibosna Bahçelievler İSTANBUL

08503403535 | omni[at]spechy.com

İletişim Formu
*
*
*
*

Canlı Destek

_+

Canlı Destek