Satış

Dijital Müşteri Hizmetleri ile Satışları Artırın

Spechy, işletmelerin daha fazla potansiyel müşteri elde etmelerini ve çevrimiçi dönüşümleri artırmalarını sağlar. İşletmeler, değerli web sitesi ziyaretçilerini belirleyebilir, gelen iletişim taleplerine hızlı cevap verebilir veya canlı destek, görüntülü görüşme veya ses yoluyla proaktif olarak hizmet sunabilir.

Spechy’nin İzleme ve Ekran Paylaşma özellikleri ile işletmeler, temsilcilerini üstün yetenekler ile donatabilir ve müşterilere daha iyi yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş hizmet sunabilir.

Müşterinizin Dilinden Konuşun

Müşterilerinizle tercih ettikleri mecrada etkin iletişim kurun. Canlı destek ile başlayın, ardından konuşmanızı sesli veya görüntülü iletişime dönüştürün.

Rehber olun, Bir yardım eli uzatın

Spechy’nin Ekran Paylaşma özelliği ile temsilcileriniz, yardıma ihtiyaç duyan müşteriler için web sitenizde gerçek zamanlı bir deneyim sağlayabilir. Müşterilerinize rehberlik ederek onları memnun edin.

Yazışmanın Ötesine Geçmek

Yüksek etkileşim ile Daha Fazla Satış Kapatın

Ses, video ve Ekran Paylaşımı gibi iletişim seçeneklerinden yararlanan işletmeler, yalnızca yazışma kanalarına güvenen işletmelerden daha fazla web sitesi ziyaretçilerinin müşteriye dönüştürüyor.