WhatsApp Business ile Satışlarınız Artırın

Dünyanın 1 numaralı mesajlaşma uygulamasını Kullanarak Satışlarınızı Artırın

İnsanların %64’ü arama yapmak veya e-posta göndermek yerine WhatsApp mesajlaşma uygulamasını tercih ediyor. WhatsApp Business çözüm sağlayıcınız olarak, müşteri yolculuğunun her aşamasında, müşterilerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Müşterilerinizi bilgilendirmek ve onlarla etkileşimde halinde olmak için bildirimler gönderin.  

Ücretsiz Demo için Hemen Başvur

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kampanyalardan haberdar olabilmem için kişisel verilerimin işlenmesini ve tarafıma elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

Whatsapp ile Satışlarınızı Artırın

Mesajlaşmanın yanı sıra Resim, dosya, ses ve video gönderimi gibi olanaklarını kullanarak müşterileriniz ile kalıcı iletişim kurabilir, tekliflerinizi sunabilirsiniz. Türkiye’deki WhatsApp İş Platformu’nu Spechy ile kullanmaya başlayın.

Müşterilerin Sizlere Hızlı Erişmesini Sağlayın

Whatsapp’ı internet sitenize ekleyebilir ve müşterilerinizin size en kısa yoldan erişmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin satın alma kararlarına anında etki edebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz. 

Neden WhatsApp?

Size Özel ve Güvenlir

Size Özel ve Güvenlir

WhatsApp, müşteriler açısından da iletişim kurmak için güvenli ve özel bir alan olarak görülüyor. Spechy WhatsApp Business ile doğrulanmış bir hesabınız olacak ve böylece müşteriler, onaylanmış bir şirketle iletişim halinde olduklarından emin olacaklar, markanıza güvenecekler.

Kesintisiz Gerçek zamanlı müşteri hizmetleri

Kesintisiz Gerçek zamanlı müşteri hizmetleri

Spechy sizlere, WhatsApp iletişiminizi gecikmeden gerçek zamanlı olarak gönderilen mesajlar ve güncellemelerle; hızlı, verimli ve güvenilir bir mesajlaşma platformu sunar.

Eşsiz dijital kanal deneyimi

Eşsiz dijital kanal deneyimi

WhatsApp Business, işletmelerin fotoğraflar, dosyalar, sesler ve videolar gibi farklı medya türlerini göndermelerini almalarını ve müşterilerle etkileşimini artırmanıza olanak sağlar.

Kişisel ve güvenilir bir kanal

Kişisel ve güvenilir bir kanal

WhatsApp, şirketin yönergeleri doğrultusunda markalı bir profilden; kişiselleştirilmiş promosyonlar, güncellemeler ve daha fazlasını göndermek için kullanılabilir.

Yapay Zeka ve Chatbot Desteği

Yapay Zeka ve Chatbot Desteği

Spechy işletmelerin, müşteri hizmetleri süreçlerini otomatikleştirmek, verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırmak için, yapay zeka sohbet robotlarını ve anahtar kelime sohbet robotlarını (Chatbot) kullanır.

Raporlar ve İstatistikler

Raporlar ve İstatistikler

Spechy mesajlaşma istatistikleri ve raporlama özelliği ile değerli sizlere iç görüler elde etmek ve başarı düzeyini farklı biçimlerde ölçmek için olanak sağlar.

@2023 All rights reserved Spechy

en_USEnglish